Atiemwen kreirao preokret: s dva pogotka spasio Dinama blamaže u Zaprešiću

17. kolovoza 2019. - 00:13
inter_dinamo12-160819

U prvoj utakmici 5. kola Prve HNL Dinamo je kao gost u Zaprešiću svladao Inter sa 2-1 (1-1). Domaći su poveli golom Coneva (8), no preokret je kreirao Atiemwen (41, 50). Inter je od 49. minute bio s igračem manje jer je zbog dva žuta kartona isključen Galić.

Dobar ulazak u utakmicu Inter je okrunio u 8. minuti kada je Serderov uspio ubaciti loptu s lijevog krila, a Conev je pred Dinamovim vratima nadskočio Leškovića i zatresao mrežu.

Tu je prednost Inter držao sve do pred kraj prvog poluvremena, a onda je Majer u 41. minuti odličnom okomitom loptom iz igre izbacio čitavu domaću obranu, a brzi je Atiemwen izašao sam pred Freliha, obišao ga i mirno zatresao mrežu.

Susret je praktički bio riješen u samo dvije minute početkom nastavka. Prvo je Galić u 49. minuti neoprezno ruk...

19. travanj 2024 05:48