Kiks Rijeke na Rujevici, protiv Intera osvojili samo bod, Gorica na krilima Lovrića stigla do pobjede u Varaždinu

2. rujna 2019. - 00:08
rijeka_inter44-010919

U zadnjem dvoboju 7. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke i Intera odigrali 1-1 (1-1).

Susret je započeo šokantno za domaćine jer je već u 15. sekundi sviran kazneni udarac za Inter, a Ivan Mamut je bio precizan s "bijele-točke". Rijeka je izjednačila iz protunapada u 31. minuti, a strijelac je bio Alexander Gorgon. Inter se dobro branio i uspio obraniti bod s kojim više nije na zadnjem mjestu, dok se kod Rijeke osjetio umor od europske utakmice u četvrtak.

Utakmicu je na stadionu Rujevica sudio Matoc iz Zaprešića.

Strijelci: 0-1 Mamut (2pen), 1-1 Gorgon (31).

U Varaždinu su nogometaši Gorice svladali Varaždin 3-1 (1-1) i probili se na četvrto mjesto ljestvice.

Gorica je povela golom Kristijana Lovrića u 20. minuti iz slobodnog udarca s 25 metara, a izjednačio je u ...

23. travanj 2024 15:28