Domaći nogometgolijada u zaprešiću

Osijek u posljednjim trenucima utakmice stigao do boda, domaćima nije pomogao ni hat-trick Serderova

20. listopada 2019. - 19:09

U utakmici 12. kola Prve HNL Inter i Osijek su u Zaprešiću igrali 3-3, a Osijek se poraza spasio golom u 93. minuti.

U vrlo uzbudljivoj utakmici "fenjeraš" Inter je do 72.minute vodio s 3-1 zahvaljujući "hat-tricku" Serderova, a Osijek je u završnici ipak uspio doći do boda.

Osijek je poveo golom Mirka Marića iz kaznenog udarca u 27. minuti nakon što je branič Intera Savić igrao rukom, a potom su domaćini sve preokrenuli pogocima Serdera Serderova (32, 42), oba puta na asistencije Mlinara. Posebno je lijep bio drugi pogodak Rusa koji je s 18 metara pogodio same rašlje vrata gostiju.

Serderov je do "hat-tricka" došao u 64. minuti kada je iskoristio veliku pogrešku reprezentativca Mile Škorića, a na 2-3 je smanjio Ukrajinac Dmitrij Lopa u 72. minuti nakon dodavanja Mancea. I ...

16. travanj 2024 13:08