Domaći nogometPišu talijani

Noćna mora za hrvatskog napadača: zadobio neugodnu ozljedu zbog koje ove godine više neće moći igrati!?

Piše SN
21. listopada 2019. - 19:56

Nedjeljnu utakmicu 8. kola Serie A na gostovanju kod Sampdorije (0:0) hrvatski napadač Nikola Kalinić neće pamtiti po dobrome, prenose Sportske novosti

Kalinić je dobio priliku zaigrati od prve minute, ali se ozlijedio netom prije kraja prvog poluvremena. Požalio se na ozljedu lijevog koljena, a prve pretrage pokazale su da je riječ o istegnuću ligamenata.

Talijanski mediji pišu da mu sada predstoji dulja pauza, između dva i tri mjeseca.

Ako se obistine najcrnje prognoze Kalinić više ove kalendarske godine neće igrati natjecateljski nogomet.

Ove je sezone do ozljede skupio pet nastupa, tri u Serie A i dva u Europskoj ligi, bez postignutog gola.

19. travanj 2024 20:28