Domaći nogometpeta uzastopna pobjeda

Gorica iznenadila Rijeku na Rujevici golom u nadoknadi

26. listopada 2019. - 22:26

Nogometaši Gorice u susretu su 13. kola Prve HNL kao gosti na Rujevici svladali Rijeku sa 2-1 (0-0).

Strijelci za petu uzastopnu pobjedu Gorice protiv Rijeke bili su Zwolinski u 62. i Dvorneković u drugoj minuti sudačke nadoknade, dok je jedini pogodak za Rijeku postigao Tomečak u 82. minuti.

Gorica je povela iz neobične akcije kada je Čanađija iz osvojenog sudačkog podbacivanja odmah uposlio Zwolinskog koji je utrčao u domaći kazneni prostor i preciznim udarcem svladao Prskala. Izjednačenje je uslijedilo kada je udarac Tomečaka s desne strane 16-erca pogodio jednog gostujućeg igrača u bloku, promijenio smjer i prevario Kahlinu.

Pobjednički pogodak stigao je u sudačkoj nadoknadi nakon velike pogreške Prskala koji je loše ispucao loptu koju je na 20-ak metara od domaćeg gola o...

24. travanj 2024 14:46