Domaći nogometgolijada u gradskom vrtu

Osijek slavio protiv Rijeke u nevjerojatnoj utakmici punoj preokreta

3. studenog 2019. - 20:30

U derbiju 14. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka slavili velikim preokretom protiv Rijeke s 3-2 (0-2).

U vrlo zanimljivom derbiju na Gradskom vrtu Osječani su preokrenuli vodstvo Rijeke od 2-0 iz prvog poluvremena i stigli do pobjede vrijednog trećeg mjesta.

Rijeka je dominirala u prvom dijelu, a nakon brojnih propuštenih prilika u 37. minuti je mrežu Osječana "načeo" Mirko Antonio Čolak na dodavanje Lončara. U zadnjim trenucima prvoga dijela nakon kornera Halilovića je branič Rijeke Dario Župarić glavom pogodio za 2-0.

Osijek je puno bolje ušao u drugo poluvrijeme i u 65. minuti je smanjio pogotkom Mirka Marića, koji je mrežu sproveo dodavanja Mbakogua. Trud domaćina isplatio se u 78. minuti kada je Ukrajinac Dmitro Lopa nakon ubačaja Talysa s lijeve strane...

20. travanj 2024 15:48