Dugopoljci pravi momci: po kiši i klizavom terenu očitali lekciju Dinamu

Piše Miro Podrug/SN
9. studenog 2019. - 22:04

Dugopoljci su zaslužili pljesak za uvjerljivu pobjedu, kojom su se iskupili za rezultatski debakl u Čakovcu. U dosta žustroj utakmici po kiši i klizavom terenu bolje su se snašli igrači Stipe Balajića. U 35. minuti - 1:0. Na sredini terena Matej Jukić je oduzeo loptu i uposlio Ivana Rodića, a on ulazi u kazneni prostor i driblingom se oslobađa svojih čuvara, te prizemnim udarcem iskosa pogađa mrežu ispod istrčalog Horkaša. U 43. minuti Mateo Bašić je zaslužio pljesak jer je iskosa s oko 25 metara pogodio vratnicu.

Ante Kordić je povisio na 2:0 u 74. minuti kad je u gužvi iz okreta pogodio suprotni kut pokraj nemočnog Horkaša. Kordić je svojim drugim pogotkom potvrdio uvjerljivu pobjedu u 79. minuti. Nakon dodavanja Bulbwe pogodio je cilj a obrana i vratar su to samo isp...

20. travanj 2024 01:44