Rijeka se oporavila od potopa na Rujevici: Inter su u gostima razbili za samo pedesetak minuta

24. studenog 2019. - 20:57

U zadnjoj utakmici 16. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Rijeke slavili protiv Intera s 4-1 (4-0) i popeli se na četvrto mjesto ljestvice.

Rijeka je nakon katastrofalnog poraza od Dinama (0-5) na Rujevici u Zaprešiću napravila gotovo identičnu stvar nogometašima Intera jer su već nakon 32 minute igre Riječani vodili s 4-0.

Rijeka je povela već u 6. minuti kada je brzi protunapad realizirao Stipe Andrijašević, a u 23. minuti Mirko Antonio Čolak izbija sam ispred vratara i lobom pogađa za 2-0 za goste. Samo četiri minute kasnije nakon dodavanja Murića napadač Rijeke Čolak postiže i drugi gol na utakmici, a kalvariju gostiju nastavio je Alexander Gorgon u 32. minuti za 4-0.  U 90. minuti Nikola Soldo je postigao utješni gol za Inter.