Domaći nogometslaba predstava

Mlada momčad Dinama izgubila od Atalante i propustila prvu priliku osigurati 'europsko proljeće'

26. studenog 2019. - 16:09

Mlada momčad Dinama propustila je prvu priliku osigurati 'europsko proljeće' nakon što je u susretu 5. kola C skupine juniorske Lige prvaka u Bergamu izgubila od Atalante sa 0-2.

Dinamu je pobjeda osiguravala prvo mjesto u skupini i direktan plasman u osminu finala, dok bi se s jednim bodom približili osvajanju barem drugog mjesta koje vodi u play-off.

Nažalost, momčad Igora Jovičeviča je odigrala slabo i Atalanta je posve zasluženo slavila.

Domaćin je poveo u 58. minuti preko Alessandra Cortinovisa, a samo tri minute kasnije Emmanuel Gyabuaa je zabio za 2-0.

Najbolju priliku Dinamo je imao u 36. minuti kada je Marin propustio dva zicera za vodstvo, oba puta njegove je udarce obranio Ludovico Gelmi.

Atalanta je pobjedom preuzela prvo mjesto u skupini sa 10 bodova, Dinamo je ostao ...

19. travanj 2024 05:23