Nestali u 60 sekundi: Lokomotiva pregazila Goricu i skočila do trećeg mjesta na tablici

29. studenog 2019. - 22:31

U susretu 17. kola Prve HNL Lokomotiva je ka domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Goricu s uvjerljivih 4-0 (2-0).

Strijelci: 1-0 Kastrati (40), 2-0 Uzuni (41), 3-0 Marina (63-ag), 4-0 Tolić (79).

Pitanje pobjednika praktički je odlučeno u manje od dvije minute u završnici prvog poluvremena kada je Lokomotiva postigla dva gola. Prvo je u 40. minuti Kastrati preciznim udarcem sa 10-ak metara pogodio suprotni kut suparničkog gola nakon akcije Jakića i Uzunija, da bi u 41. Uzuni pogodio glavom na ubačaj Jakića za 2-0.

U nastavku je Marina zatrsao vlastitu mrežu za 3-0, a konačni rezultat postavio je Tolić u 79. minuti.

Ovom pobjedom Lokomotiva je skočila na treće mjesto ljestvice sa 28 bodova, tri manje od drugog Hajduka, a dva više od četvrtog Osijeka. Gorica je še...

20. travanj 2024 05:55