Domaći nogometprestigli hajduk

Rijeka slavila protiv Varaždina i privremeno zasjela na drugo mjesto

14. prosinca 2019. - 18:07

U susretu 19. kola Prve HNL Rijeka je kao domaćin svladala Varaždin sa 3-1 (1-0).

Strijelci: 1-0 Acosty (11), 2-0 Čolak (47), 2-1 Glavica (83-11m), 3-1 Čolak (90+1).

Riječani su poveli odličnim udarcem glavom Acosyja u 11. minuti nakon ubačaja Pavičića, a već početkom nastavka na 2-0 je svojim prvim pogotkom povisio Čolak. Acosty je glavom spustio loptu u gostujući kazneni prostor gdje se najbolje snašao Čolak i poslao loptu iza Nevistića. Nadu u pozitivan rezultat gosti su nakratko dobili nakon što je Pavičić nespretno u svom kaznenom prostoru startao na Mehdikhanija, a siguran izvođač kaznenog udarca u 83. minuti bio je Glavica. Ipak, u sudačkoj nadoknadi Rijeka je potvrdila pobjedu, kombinirali su Čolak i Andrijašević, udarac potonjeg sa 20-ak metara Nevistić je kratko odbio, a na ...

19. travanj 2024 19:21