Dinamovi napadači nakrcali mrežu Riječana na kraju polusezone: Hajduk ostao na drugom mjestu, ali s dvanaest bodova zaostatka iza Modrih

18. prosinca 2019. - 21:03

Odgođenim susretom 6. kola, završio je u Maksimiru prvi dio sezone. Dinamo je pobjedom stekao 12 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Hajduk, odnosno 13 ispred trećeplasirane Rijeke...

A nakon učestalih kritika zbog slabe efikasnosti u ogledima HNL-a (u sedam prethodnih susreta ''modri'' su postigli tek – jedan pogodak), Dinamovi su strijelci ovom prigodom bili ponešto izdašniji. Već u 17. minuti maksimirska je momčad imala prednost 2:0. Prvo je u 9. minuti Olmo efektno iskoristio povratnu loptu Gojaka, a onda je u 17. Oršić udarcem s 15 metara iznenadio riječku obranu i vratara Prskala.

Dominacija Dinamove momčadi nastavljena je i u nastavku susreta. Nakon opravdano dosuđenog kaznenog udarca (Raspopović je prekršajem prizemljio Kadziora), Petković je s bijele točke povi...

19. travanj 2024 05:38