HajdukKorejografija

Jean Kouassi pravi dobitak

31. ožujka 2013. - 17:08
Hajduk je umjesto lake pobjede dopustio Zagrebu da izgubljenu utakmicu dovedu u fazu neizvjesnosti. Bodovi su ostali u Splitu, ali su gosti namučili svoje domaćine.

Pravi nokaut Zagreba, odmah na početku, brzopotezno, već u 13.minuti  utakmica je izgledala praktično riješena, 2:0 za Hajduka (Mario Maloča, 6. iz 11 m, Mijo Caktaš 13.). Kad je tako krenulo bilo je pitanje koliku porciju će dobiti gostujuća momčad.

Međutim, momčad Ćire Blaževića se ipak oporavila od početnog šoka, gosti su uspostavili kakvu-takvu ravnotežu, čak su stvorili dvije izgledne prilike (Medić, Abdurahimi).

I u drugom poluvremenu dosegli izjednačenje 2:2 (Damir Šovšić, 58. iz 11 m, Josip Jurendić 67.). Ipak, izostao je senzacionalni prteokret, Hajduk je došao do pobjede od 3:2 (Ivan Vuković, 68...
20. travanj 2024 02:37