Kalik i Jurić donijeli Hajduku važnu pobjedu

Piše Jakov Kovačević
12. travnja 2017. - 21:18
Zmaj_Hajduk1

Dvoboj u gradu podno Biokova između domaćeg Zmaja koji se nalazi nazadnjem mjestu i prvoplasiranog Hajduka II pripao je gostima, pored velike želje i borbenosti makarani su ostali praznih ruku. Zmaj je na otvaranju utakmice prvi bio u prigodi, Radalj je dodao za Antunovića koji nije najbolje primio loptu koja je na kraju završila u gol autu.

U 7. minuti prva prijetnja gostiju, udarac Deliua odbio je  Hodžić, lopta dolazi do Lanosa koji je neprecizan. Fuštin se u 14. sam izborio za priliku, sa 16-17 metara uputio je loptu iznad vrata Letice.

Hajduk II je poveo u 17. minuti, Kalik je odigrao dupli pas sa F.Vojkovićem i sa 7-8 metara pospremio loptu u mrežu Hodžića. Domaći su mogli poravnati u 29. minuti, udarac Petkovića sjajno je obranio Letica. Dvije minute prije odlaska na odmor ...

20. travanj 2024 01:43