Hajdukpovratak u velikom stilu

Kožulj: Gol mi je poticaj za još bolji rad, očekujem da ćemo u Maksimiru izvući dobar rezultat

Piše PSD
15. travnja 2017. - 19:49

Nogometaši Hajduka slavili su i u četvrtom ovosezonskom srazu s Vinkovčanima. Rezultat je na koncu glasio 3:0. Dominirali su Bijeli tijekom cijelog susreta, ali vratar gostiju Mladen Matković s nekoliko je dobrih intervencija u prvom dijelu spasio svoju momčad od rezultatskog minusa. Nastavili su hajdukovci s inicijativom u drugom poluvremenu, a prvi pogodak je stigao u 62. minuti susreta. Jefferson je uputio udarac sa sedam metara, a loptu je zadnji dirao stoper gostiju Ivan Zgrablić i s gol crte je poslao u vlastitu mrežu.

- Šteta što mi za rođendan nije priznat gol, ali na koncu nije važno tko je zabio, bitno je da smo pobijedili. Odigrali smo dobru utakmicu, kontrolirali posjed, ali svjesni smo da ćemo u derbiju koji slijedi morati igrati puno bolje. Moramo se dobro pripremit...

20. travanj 2024 13:09