Sport Hajduk

Podjela bodova na Poljudu

Hajdukovci gađali grede pa nisu pobijedili ni s igračem više

U utakmici 34. kola Prve HNL Hajduk i Lokomotiva su na Poljudu odigrali 1-1 (0-1).

Goste je u vodstvo doveo Doležal (37), dok je na konačnih 1-1 poravnao Hamza (87).

Hajduk je čitavo drugo poluvrijeme imao igrača više jer je u prvoj minuti nastavka drugi žuti karton dobio Bočkaj, ali nije uspio preokrenuti zaostatak s poluvremena.

Pred 4.000 gledatelja sudio je Bebek iz Rijeke.

Hajduk se ovim bodom vratio na treće mjesto, ima 63 boda kao i četvrti Osijek, koji je ranije u utorak igrao 1-1 na gostovanju kod Cibalije, dok je Lokomotiva peta sa 40 bodova, dva više uz utakmicu više od šestog Slavena Belupa.

IZ MINUTE U MINUTU

Split. Gradski stadion u Poljudu. Početak u 19 sati.

Sudac Ivan Bebek (Rijeka), pomoćnici Goran Perica (Šibenik) i Robi Kezele (Rijeka), četvrti Dario Kulušić (Šibenik).

Delegat Marko Ilijašev (Beli Manastir). Kontrolor suđenja Branko Stipković (Karlovac).

Hajduk 4 – 3 – 1 – 2

Stipica, Ismajli, Nižić, Terziev, Memolla, Jefferson, Kožulj, T. Bašić, Vlašić, Said, Futacs.

Klupa: Grbić, Kvesić, Hamza, Prtajin, Jandrek, Ćosić, Savvas.

Lokomotiva 4 – 2 – 3 – 1

Šemper, Karačić, Rrahmani, Kolinger, Karimi, Šunjić, Valentić, Halilović, Doležal, Grezda, Cekici.

Klupa: Filipović, Kluk, Antunović, Lima, Stolnik, Krajinović, Bočkaj.

Tekstualni prijenos pratite na portalu Slobodne Dalmacije

Kraj utakmice

90+ 6 - tukao je Vlašić sa 18 metara, lopta se od Saida odbila u sami kut, ali Šemper je bravurozan!

90+ 3 - pobjegao je Grezda Terzievu, žuti za stopera bijelih, iz slobodnjaka Halilović metar preko grede

90 +2 - tuče Said sa 20 metara, preko gola

90 - igrat će se još pet minuta

88 - Savvas je napravio sve, odigrao dupli pas sa Vlašićem, tukao, Šemper odbio, a Hamza sa pet metara ubacio loptu u gol

87 - GOOOOOOOOOOOOL Hamza

86 - sad je Said raspalio sa 25 metara, nebu pod oblake

83 - muče se bijeli, neke poteze Futacsa i Bašića zadnjih desetak minuta bolje da ne opisujem, a ni ostali nisu puno bolji

77 - opet idealno Hamza iz slobodnjaka iskosa, Terziev sa 4 metra glavom promašuje...šteta

75 - nemaju sreće danas bijeli

74 - opet Hamza idealno iz kornera, Savvas je najviši na 6 metara, ali greda, štetaaaaaaaaaa

73 - žuti za Nižića zbog prekršaja

72 - idealan ubačaj Hamze u peterac nakon kornera, nikoga na lopti??

54 - Barry je ušao umjesto Ismajlija

46 - Bočkaj je dobio drugi žuti zbog neopreznog starta na centru, možda malo prestrogo, mogao je Bebek i samo usmeno opomenuti Bočkaja

46 - počelo je drugo poluvrijeme

45 + 1 - kraj prvog dijela, teško će bijeli do pobjede ukoliko se ne ukažu nekolicina nevidljivih iz prvog dijela

42 - žuti za Jeffa zbog prekršaja

40 - spasio je Ismajli u zadnji tren ispred usamljenog Doležala, opet nije upalila ofsajd zamka

39 - pao je Futacs u odlučujućem trenu, na 10 metara, s Kolingerom na leđima, Bebek je nijem..dobro da nije kontrafaul :)

38 - izbjegao je Halilović zaleđe bijelih, izbio sam pred Stipicu i uposlio usamljenog Doležala i gosti vode

37 - GOL - Doležal

35 - Cekici van, Bočkaj unutra

33 - Rahmanni je najviši na 6 metara, Stipica brani

30 - dobra, otvorena utakmica

29 - opasna lopta Grezde ide po petercu bijelih, Cekici kasni za sekundu

26 - idealno je ubacio Said, a Futacs postigao vrhunski gol, ali sudac svira faul u napadu, po našem mišljenju faula nije bilo - najobičnije duel, a Mađar nije kriv što je veći i jači od stopera gostiju koji je pao

21 - Stipica je krivo ispucao, Cekici je pokušao sa 20 metara, lopta ide metar od stative

21 - dobar ubačaj Memolle, ali Futacs kasni

18 - Futacs za Saida, ali Kolinger opet spašava u zadnji tren

17 - Vlašić za Futacsa, udarac napadača Hajduka sa 16 metara iskosa ide metar od stative

16 - spasio je Kolinger ispred Futacsa

15 - Niksi je i danas nezaustavljiv, već je dva tri puta prošao, sad je Bebek previdio korner za bijele, u odličnoj je formi