HajdukDOMINACIJA NA POLJUDU

Juniori Hajduka s osam pogodaka pregazili nemoćnog protivnika, briljirali 'bili tići' Šego, Krajina, Delić...

Piše PSD
23. lipnja 2017. - 01:04

Juniori Hajduka bili su izuzetno efikasni u drugom kolu Završnice prvenstva nogometnih središta. Bijeli su pobijedili Uljanik s uvjerljivih 8:0. Utakmica je otvorena s tri prekrasna pogotka i  praktički je sve bilo riješeno nakon samo 28 minuta.

Michele Šego i Ivan Krajina vratara Uljanika Leonarda Sabattija su svladali efektnim lob udarcima, a Darko Nejašmić pravom bombom s 25 metara.

Trener Mario Despotović donekle je izmijenio početni sastav u odnosu na prvo kolo, a u igru je uveo i šest zamjena, kako bi se opterećenje ravnomjerno podijelilo, a s obzirom na činjenicu da će se u pet dana morati odigrati četiri utakmice.

Hajduk je bio dominantan, raspoložen i efikasan, već u prvom poluvremenu Bijeli su postigli čak pet pogodaka, a jedinu prigodu gosti su stvorili tek u 73. ...

20. travanj 2024 01:55