Hajdukkramarić, brozović...

Lokomotiva je samo jednom slavila na Poljudu, a sutrašnji susret s tom utakmicom ima jednu zanimljivu poveznicu

Piše F. Vulas
23. rujna 2017. - 23:27

U dosadašnjih 13 prvenstvenih utakmica Hajduka i Lokomotive na Poljudu u HNL-u sedam je puta slavio Hajduk, pet puta bilo je neodlučeno, uz samo jednu pobjedu Lokomotive.

Bilo je to prije pet i pol godina, u svibnju 2012. "Lokosi" su tada slavili s minimalnih 1:0, a jedini gol zabio je Andrej Kramarić u 13. minuti.

Mogli su gosti i uvjerljivije slaviti, ali današnji član njemačkog Hoffenheima Kramarić u nastavku nije realizirao najstrožu kaznu (pogodio je gredu). Tada je dres Lokomotive nosio i Marcelo Brozović, danas član milanskog Intera.

Zanimljivo je kako je vjerojatno uz Lokomotivinog Musu (ako nastupi) jedini akter tog susreta kojeg ćemo opet sutra gledati na terenu – osječki sudac Damir Batinić.

Još jednom je osječki arbitar sudio u splitskom ogledu Hajduka i Lokomot...

23. travanj 2024 21:05