Kopić Torcidi: J***** smo naporno radili, dečki žele, ali trenutno nije dobra situacija!; Navijači ga ispratili pljeskom

Piše SN
7. svibnja 2018. - 15:52
rudes_hajduk23-060518

U posljednjoj utakmici 33. kola Prve HNL Rudeš je kao domaćin svladao Hajduk sa 2-1 (1-0). Rudeš je poveo u 14. minuti iz protunapada kojega je golom okrunio Anderson, Hajduk je nakon brojnih propuštenih prilika uspio poravnati u 78. minuti kada je Hamza bio najviši u skoku pred domaćim golom i glavom poslao loptu u mrežu, pišu Sportske novosti.

No, samo pet minuta potom Galilea se najbolje snašao u velikoj gužvi pred vratima Hajduka nakon kornera za Rudeš i osigurao pobjedu svojoj momčadi. Ovo je bila druga pobjeda Rudeša protiv Hajduka, u prosincu prošle godine Rudešani su slavili na Poljudu sa 3-2.

Nakon susreta prvo je dio igrača otišao razgovarati s navijačima, zatim je pred Torcidu otišao i trener Hajduka Kopić, što inače dosad nije bio slučaj, a evo što im je točno p...

25. travanj 2024 22:46