Hajdukmoraju bijeli puno bolje

Kopića osim slabe igre može brinuti i dobra partija idućeg protivnika: Slavia u gostima svladala momčad koju vodi bivši trener Splita

30. srpnja 2018. - 11:23

Ono što Slaviji nije ulazilo protiv Hajduka, ušlo je u utakmici 2. kola bugarskog prvenstva u kojoj je s 4:2 na gostovanju porazila Lokomotiv Plovdiv koji vodi bivši trener RNK Splita Bruno Akrapović.

Jomov je golovima u 5. i 22. minuti odveo Slaviju do 2:0, Rajkov je u 27. smanjio s bijele točke, a u nastavku su Ivanov (64.) i Šokolarov (68.) potvrdili trijumf Slavije. U odnosu na početni sastav protiv Hajduka trener Slavije Zagorčić odmarao je vratara Petkova te Hristova, Karabeljova, Angelova i Cvetanova, koji je doduše igrao posljednjih desetak minuta.

A Hajdukov potencijalni suparnik u 3. pretkolu Europske lige FCSB (Steaua) odigrao je kod kuće 3:3 s bukureštanskim Dinamom nakon što je triput vodio. Jedan je gol zabio Gnohere (10.), a dva Coman (55., 68.) koji je u igru uša...

19. travanj 2024 23:09