HajdukZabio baturina

Pet minuta falilo do pobjede: juniori dva najbolja hrvatska kluba remizirali na Poljudu

Piše F.V.
29. listopada 2018. - 18:34
hajduk_dinamo_juniori6-291018

U prvenstvenom susretu odigranom na stadionu na Poljudu juniori Hajduka i Dinama odigrali su 2:2 (0:0). U 46. minuti poveo je Dinamo pogotkom Roka Baturine, bivšeg člana "bijelih" i sina bivšeg napadača Hajduka Mate. Hajduk je preokrenuo pogocima Ivana Šarića u 53. i Jurice Bajića u 70. minuti. Konačan rezultat je u 85. minuti postavio Ilija Bagarić. U 24. minuti Filip Kosić nije realizirao kazneni udarac za Hajduk, njegov udarac obranio je vratar Renato Josipović.

Nakon devet odigranih susreta Hajduk je trećeplasirani s 18 osvojenih bodova, dok je Dinamo šesti s 14 bodova, ali i utakmicom manje. Vode Rijeka i Istra 1961 koji imaju po 19 bodova.

25. travanj 2024 05:15