HajdukSamo pohvale stižu

Stoper Hajduka bio je najbolji igrač Albanije u pobjedi protiv Walesa: Gareth Bale mi je već u džepu, mora bit i Slaven

24. studenog 2018. - 09:45
hajduk_inter27-101118

Zoran Vulić me vratio među žive, Christian Panucci me hvali, a sad smo stavili Garetha Balea u džep. "We've put Bale into a pocket"! Baš sam sretan – vratio se Ardijan Ismajli (22) ozaren u Hajduk, pun dojmova je stoper.

Dok su prvotimci gostovali u Livnu, Ismajli je debitirao za Albaniju, premda je ranije igrao za mlađe Kosovare. Pričamo.

Debitirali ste u porazu protiv Škotske 0:4 u Skadru, upisali prve minute. Onda protiv Walesa sad od prve minute u Elbasanu i pobjeda 1:0. Proglašeni ste i za najboljeg igrača utakmice?

- Odigrao sam baš dobro, izbornik Panucci me stavio od prve minute. Ovo su mi najsretniji trenuci karijere!

Napokon prvotimac Hajduka i odmah reprezentativac Albanije?

- Zahvaljujem bogu što mi je dao strpljenje da sve izdržim, vjera mi je pomogla da se posvetim r...

25. travanj 2024 18:21