Hajdukmočvara

'Spriječiti na svaki način': mladi Hajdukovac dobio crveni zbog proslave gola u Ronaldovom stilu

Piše SN
14. ožujka 2019. - 21:24
junir

Juniori Hajduka svladali su u gostima Hrvatski Dragovoljac s 3:1 u 18. kolu Prve juniorske HNL i ostali na prvom mjestu tablice, a o jednoj će se situaciji iz drugog poluvremena još jako dugo pričati.

Bijele je u vodstvo doveo Šarić u 37. minuti, na 1:1 je izjednačio Radoš iz jedanaesterca u nadoknadi prvog dijela, a potom su Giljanović (54') i Lauš (56') zaključili utakmicu koja će se pamtiti upravo po proslavi ovog posljednjeg pogotka.

Naime mladi hajdukovac Tino Blaž Lauš postigao je pogodak nakon lijepe asistencije Šarića s lijeve strane, a gol je proslavio u stilu Cristiana Ronalda i Diega Simeonea.

Prema ocjeni suca Vučkovića to je slavlje bilo neprimjereno i Laušu je dodijeljen izravni crveni karton.

19. travanj 2024 01:02