Hajdukdruga hnl

Propustili nekoliko dobrih prilika: ni u trećem susretu zaredom na Poljudu u nastavku prvenstva Bijeli nisu slavili

17. ožujka 2019. - 18:56
hajduk_kustosija22-170319

Ni u trećem susretu zaredom na Poljudu u nastavku prvenstva Hajduk II nije slavio, ovo je bio drugi remi. Gosti su poveli nakon što je vratar Matijaš odbio loptu poslije snažnog udarca Darojkovića, ali je nije uspio iskontrolirati pa ju je Gaćeša u naletu pospremio u mrežu. Pritom je u toj intervenciji ozlijeđen Matijaš (prst) koji je prevezen u bolnicu.

U 33. minuti sudac Linić svirao je najstrožu kaznu nakon kontakta Krekovića i Cmrečnjaka u kaznenom prostoru gostiju, ali je svoju pogrešku ispravio na sugestiju mnogo udaljenijeg pomoćnika. Izjednačio je Blagaić prizemnim šutem s 18-19 metara. Nije to bio jak, koliko precizan udarac koji vratar Radelić Žarkov nije uspio zaustaviti.

U 59. minuti Blagaić se nije snašao pred vratima gostiju, a najbolju šansu Hajduka u n...

20. travanj 2024 06:41