Hajduku 77. minuti

Pogledajte trenutak u kojem su se rasplinule nade u Hajdukov preokret: Caktaš je izgubio živce i udario Šunjića po licu

Piše PSD
4. travnja 2019. - 00:30

Dinamo je odnio pobjedu (1:0) u velikom derbiju protiv Hajduka na Poljudu u sklopu 27. kola Prve HNL. Jedini strijelac na utakmici bio je Mario Gavranović koji je mrežu Bijelih pogodio u 26. minuti susreta, pišu Sportske novosti.

Pokušavao je Hajduk u nastavku stići do izjednačenja, ali izabranici Siniše Oreščanina u konačnici nisu uspjeli uhvatiti bod. Osim pogotka valja istaknuti i crveni karton Mije Caktaša u 77. minuti.

Naime, jedan od najiskusnijih igrača Bijelih u jednom je naguravanju s Ivanom Šunjićem namjero udario gostujućeg nogometaša, a sudac nije puno razmišljao i odmah mu pokazao crveni karton.

Caktaš je u čak tri navrata pokušao otresti Šunjića s leđa, da bi ga u konačnici otvorenim dlanom leđima okrenut pogodio rukom u lice.