Hajdukbravo, dico

Hajduk drugi put u četiri dana Istru ispratio sa šest pogodaka u mreži, odlična najava pred susret s Dinamom koji bi mogao odlučiti prvaka

Piše PSD
17. travnja 2019. - 11:14

Hajdukovi juniori plasirali su se u polufinale Hrvatskog nogometnog kupa još jednom uvjerljivom pobjedom protiv Istre 1961. I rezultat je sličan onom subotnjem, ovog puta bilo je 6:1.

Hajdukov tornado u prvih 45 minuta ubio je svaku neizvjesnost u nastavku utakmice. Bijeli su poveli već u drugoj minuti, udarac Jurice Bajića s 18 metara zakačio je jednog protivničkog igrača i prevario gostujućeg vratara Lovru Majkića. Samo pet minuta kasnije Hajduk je udvostručio svoju prednost, Marko Martinović lijepo je primio Bajićevo dodavanje i sa 16 metara naciljao donji desni kut gostujućih vrata. Treći pogodak Bijelih zasluga je Leona Krekovića koji je presjekao jedno dodavanje u protivničkoj obrani, zaobišao vratara i elegantno pogodio mrežu. Nakon samo pola sata Hajduk je vodio 4:0, Ivan ...

20. travanj 2024 03:54