HajdukPeto mjesto

Krila centrirala, Šego zabijao: druga momčad Hajduka pobjedom nad Lučkom se oprostila od sezone

Piše PSD
25. svibnja 2019. - 23:02
hajduk2_solin17-100319

Hajduk II slavio je u posljednjoj utakmici sezone na gostovanju kod Lučkog rezultatom 2:0. Momčad Marija Despotovića zasluženo je uzela tri boda na oproštaju sezone, a prvo ime utakmice je Michele Šego koji je postigao oba pogotka u pobjedi Bijelih.

Već u 8. minuti susreta Jurica Pršir je dobrim prodorom osvojio dosta prostora, predao je loptu Dariju Špikiću koji ubačajem pronalazi Šegu, a Hajdukov napadač se odlično snašao u suparničkom šesnaestercu i poslao loptu u mrežu.

U 15. minuti mogli su Bijeli povećati svoju prednost, Tonio Teklić se lijepo oslobodio čuvara, ubacio je na drugu vratnicu odakle iz prve puca Pršir, ali vratar Miroslav Koprić nogom brani na samoj gol liniji. Nakon toga gledali smo dosta izjednačenu utakmicu bez mnogo prilika sve do 37. minute kada...

19. travanj 2024 16:58