Hajdukprva hnl

Golijada u Osijeku: juniori Hajduka unatoč boljoj igri i konkretnijim prilikama morali se dva puta vraćati iz rezultatskog zaostatka

Piše PSD
5. listopada 2019. - 19:05

Hajdukovi juniori odigrali su 3:3 na gostovanju kod Osijeka u sklopu 6. kola Prve HNL. Momčad Marijana Budimira unatoč mnogo boljoj igri i konkretnijim prilikama morala se dva puta vraćati iz rezultatskog zaostatka te je na koncu uspjela doći do boda na igralištu u Retfali - javlja Hajduk.hr

Bijeli su od prve minute napravili veliki pritisak na obranu domaće momčadi, već na samom početku utakmice mogao je za vodstvo zabiti Ivan Šarić, ali obranio mu je vratar Filip Kovačević. Nakon toga u 11. minuti Mario Čuić je pucao glavom s 10 metara, ali netko od braniča Osijeka spasio je pogodak na samoj gol liniji. Treću veliku šansu u prvom dijelu utakmice imao je Ivan Brnić koji je u 15. minuti izašao sam pred vrata domaćih, ali čuvar mreže Osijeka opet se istaknuo sjajnom obranom. ...

23. travanj 2024 16:06