KolumneDva poraza od Gorice

Pisali smo kako je ovo svojevrsno biti il' ne biti, posebno za Burića da se okrene list na gostovanjima. I sve je dosta dobro izgledalo, dosta dugo, ali nedovoljno, nije dobro svršilo

3. studenog 2019. - 22:04

Dva poraza od Gorice u četiri dana, gore ne može. Dva prekida, dva gola, Lovrić izravno s 30 metara i onda iz slobodnog udarca asist za Suka da bude 2:1 šest minuta prije kraja. Je li taj drugi gol zamirisao na zaleđe, vidjet ćemo, provjerit na tv, ali što sad...

Isti strijelci za Goricu, isti rezultat kao i u kupu, porazan za Hajduk.

Malo vrijedi za Hajduk da je ove subote odigrao bolju, čak bismo rekli puno bolju partiju nego u srijedu, naročito u prvih 45 minuta.

No, kao da je izlaskom mladog Nejašmića, zbog ozljede, Hajduk izgubio čvrstinu pa i dominaciju koju je imao tijekom prvog dijela. Da je barem sačuvao 1:1. Ali nije.

Uglavnom, sad secirati sve promjene koje Burić uveo u odnosu na srijedu (4 – 3 – 2 - 1), nema puno ni smisla, kad se rezultat ponovio i sad se svi pitaj...

24. travanj 2024 16:54