Hajduktotalna dominacija

Juniori Hajduka plasirali se u finale županijskog kupa zahvaljujući visokoj pobjedi nad vršnjacima iz Šibenika

Piše PSD
12. studenog 2019. - 18:06

Juniori Hajduka plasirali su se u finale Hrvatskog nogometnog kupa Središta Split. Momčad trenera Marijana Budimira  pobijedila je Šibenik sa 7:0, piše hajduk.hr.

Smjer utakmice mogao se predvidjeti već u prvoj minuti. Gostujuća momčad sama se dovela u rezultatski minus, jednu loptu iz zadnje linije Doni Grdić pokušao je vratiti Marku Paiću, ali je lopta prevarila gostujućeg vratara i završila u mreži.

Utakmica je bila odlučena u 23. minuti, Bijeli su u dvije minute došli do vodstva od 3:0. Drugi pogodak postigao je u 22. minuti Mario Čuić nakon što je Bruno Unušić sve napravio probijanjem desne strane, bijeloj osmici preostalo je samo ušetati se u mrežu.

Unušić je započeo i akciju kod trećeg gola Bijelih. Ubacio je visoku loptu s desne strane, Tino Blaž Lauš je skoči...

20. travanj 2024 11:43