Split CO osvojio treće mjesto u Sarajevu

29. rujna 2008. - 01:53

Košarkaši Splita CO osvojili su treće mjesto na Memorijalnom turniru Mirze Delibašića u Sarajevu pobjedom nad mađarskim Pecsom rezultatom 72:65.

'Žuti’ su odigrali znatno bolji susret nego u polufinalnom porazu od FMP-a, iako se opet osjetila neuigranost momčadi kao posljedica čega su se javile brojne greške i izgubljene lopte.

Nakon 36:36 na poluvremenu Mađari su poveli početkom treće četvrtine, ali su Splićani predvođeni raspoloženim Andrijom Stipanovićem preokrenuli tijek susreta i u završnici ga priveli u svoju korist.

Najefikasniji u redovima Splita CO bio je Stipanović s 22 koša. Strijelci za momčad s Gripa su još bili Štemberger (13), Shannon (8), Brun (8), Vrkić (7), Grant (6), Poljak (4), Batina (2) i M. Delaš (2).