KošarkaU derbi susretu 8. kola Lige za prvaka

Zadar izgubio od Cibone u Jazinama, poraz Šibenika

22. travnja 2008. - 21:46

Pred četiri tisuće gledatelja Zadar je izgubio od Cibone u Jazinama rezultatom  91:79 , poluvrijeme 45:42 za Zadar.

Zadar je pokleknuo! Morali su i oni u seriji od osam kola izgubiti, ali kad se to dogodi protiv Cibone onda je u Jazinama podosta razloga za razočaranje.

Jer potukli su ih 'vukovi’ koji su do prije nekoliko dana izgledali tek kao puki mačić. Ali Aco Petrović je bio u pravu kad je u najavi utakmice kazao kako su Jazine za 'cibose’ uvijek motiv više.

Sve bi bilo i drukčije da je Zadar nastavio igrati tečno, koncentrirano i momčadski, kao što je to bilo u prvoj četvrtini. U tom razdoblju podigli su se do +10, potom i otvorili drugu dionicu poenima Stipčevića.

Činilo se kako će sve krenuti u pravom smjeru, pobjedničkom. Međutim, Cibona je iskoristila situaciju, d...

24. travanj 2024 04:42