Bogdanović 'eksplodirao' protiv Toronta: za 25 minuta zabio 27 koševa

Piše P.R., Hina
2. ožujka 2017. - 09:50
boj00

08:50 - Sjajna utakmica Bojana Bogdanovića na gostovanju protiv Toronto Raptorsa.

U pobjedi njegovih Washington Wizardsa (105:96) Bojan je bio najbolji strijelac, za 25 minuta na parketu ubacio je 27 koševa, uz odličan šut iz igre (dvice 9/12, trice 6/7).

Dario Šarić je u porazu Philadelphia 76-ersa protiv Miami Heata (125:98) zabio deset koševa i upisao šest skokova te dvije asistencije.

09:20 - Bojan Bogdanović je odigrao još jednu sjajnu utakmicu u dresu svoje nove momčadi Washingon Wizardsa koje je jučer sa 27 pogodaka doveo do pobjede od 105-96 protiv Toronto Raptorsa na njihovom terenu.

Bogdanović je odigrao 25 minuta i pogodio je šest trica iz sedam pokušaja te je tome dodao i dva skoka. Wizardsi su dominirali od druge četvrtine u kojoj su napravili seriju od 26-1 i na p...

19. travanj 2024 13:08