Šarić zabio 25 koševa, Sixersi nisu uspjeli zadržati veliku prednost protiv prve momčadi lige

15. ožujka 2017. - 11:06
sar00

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić je sinoć bio najbolji strijelac Philadelphija 76ersa od kojih su sa 106-104 bolji bili Golden State Warriorsi.

Šarić je u 37 minuta zabio 25 koševa i upisao sedam skokova, šest asistencija, tri ukradene lopte i dva bloka, ali je Golden State na krilima Stephena Curryja i Klaya Thompsona ipak slavio.

Curry je zabio 29 koševa za svoj 29. rođendan, a Klay Thompson je ubacio 28 i Golden State Warriors je prekinuo niz od tri poraza. Warriorsi su u zadnju četvrtinu ušli gubeći 78-90, ali su zadnju četvrtinu iskoristili da nadoknade razliku i dođu u vodstvo.

Najprije je Curry pogodio tricu nešto manje od deset minuta do kraja utakmice za 86-90, onda je tricu pogodio i Draymond Green i doveo je Warriorse na koš zaostatka, a pogotkom ...

16. travanj 2024 12:03