Bilo je žestoko u Oklahomi, navijači još jednom iskazali nezadovoljstvo zbog 'izdajnika'

21. ožujka 2017. - 11:23
obr00

Prošlogodišnji finalisti i trenutačno momčad s najboljim omjerom u ligi, Golden State Warriorsi ostvarili su četvrtu pobjedu zaredom uvjerljivo kao gosti nadigravši Oklahoma City Thunder sa 111-95.

Već na poluvremenu bilo je 20 razlike za goste, a ta se prednost u nastavku povećala i na najvežih 27 prije no što su domaći u završnici ublažili poraz.

Odličnu šutersku večer u dresu Warriorsa imali su "Splash Brothersi" Klay Thompson i Stephen Curry, obojica su pogodila po sedam trica, Thompson se na kraju zaustavio na 34, a Curry na 23 pogotka. Victor Oladipo bio je prvi strijelac Thundera sa 17 ubačaja, Russell Westbrook je dodao 15 uz 8 skokova i 7 asistencija.

Iako ne igra zbog ozljede već mjesec dana, s Warriorsima je u Oklahoma Cityju bio i bivši igrač Thundera Kevin Dur...

25. travanj 2024 16:09