Košarkatitula najboljeg sve bliže

Veličanstveni Šarić učinkom karijere vodio Sixerse do nove pobjede

25. ožujka 2017. - 12:00
sarbos.JPG

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić odigrao je najbolju utakmicu u svojoj prvoj NBA sezoni postigavši 32 koša uz 10 skokova i dvije asistencije u 117-107 gostujućoj pobjedi Philadelphia 76-ersa protiv Chicago Bullsa.

Domaći Bullsi očajnički se bore za osmo mjesto u Istočnoj konferenciji, posljednje koje vodi u doigravanje, ali Šarić i suigrači nisu se previše osvrtali na potrebe domaćeg sastava, već su sjajnom izvedbom u drugoj i trećoj četvrtini ostvarili prednost i od 26 koševa razlike. Domaći su se u posljednjih 12 minuta uspjeli primaknuti i na 10-ak razlike, ali bilo kakvu mogućnost preokreta otklonio je upravo Šarić pogodivši tricu za 114-100 dvije minute prije kraja.

Za 32 ubačaja Šarić je šutirao 10-14 za dva, 2-5 za tri i 6-8 s linije slobodn...

18. travanj 2024 22:41