KošarkaIZNAD OBRUČA

Iskoristili prednost domaćeg parketa: Cleveland i San Antonio u dva dvoboja pokazali snagu

18. travnja 2017. - 14:16
2017-04-15T202840Z_2067119585_NOCID_RTRMADP_3_NBA-PLAYOFFS-INDIANA-PACERS-AT-CLEVELAND-CAVALIERS.JPG

Košarkaši Clevelanda i San Antonia poveli su sa 2-0 u pobjedama u prvom krugu doigravanja NBA lige, ali Cavaliersi su se opet mučili protiv Indiane.

U prvoj utakmici na domaćem terenu košarkaši Clevelanda su slavili 109-108, ali je Indiana propustila realizirati posljednji napad za pobjedu. No, noćas su aktualni prvaci pred svojim navijačima bili ipak malo bolji i nisu dozvolili neizvjesnu završnicu.

U prvom poluvremenu bila je to izjednačena utakmica, a onda su igrači Clevelanda u trećoj dionici pobjegli na plus 18 koševa (96-78). Indiana je pokušala povratak, ali nikad se nije približila na manje od pet koševa zaostatka, koliko je imala dvije i pol minute prije kraja (104-109). Na kraju je Cleveland slavio sa 117-111 i poveo sa 2-0 u pobjedama, a sljedeće dvije utakmice igraju...

22. travanj 2024 17:29