Povijesni preokret: nadoknadili su 26 koševa zaostatka, a predvodio ih je LeBron James

21. travnja 2017. - 11:13

Košarkaši Clevelanda nadoknadili su čak 26 koševa zaostatka s kraja prvog poluvremena i svladali kao gosti Indiana Pacerse sa 119-114 te time stigli do vodstva 3-0 u seriji prvog kruga NBA doigravanja.

Milwaukee je u prvoj utakmici pred svojim navijačima s uvjerljivih 104-77 svladao Toronto te Bucksi sada vode 2-1 u seriji na četiri pobjede. Memphis je iskorstio domaći teren za pobjedu 105-94 nad San Antoniom, kojom su Grizzlies smanjili zaostatak u seriji na 1-2.

Cleveland je do najvećeg preokreta u jednom poluvremenu u povijesti NBA doigravanja vodio LeBron James sa 41 košem, 13 skokova i 12 asistencija. Cavsi su na poluvremenu zaostajali 49-74, da bi u proestale dvije četvrtine nadigrali domaćine sa 70-40. Četvorica košarkaša Clevelanda. Kevin Love, J. R. Smith, Kyrie Irving i C...

16. travanj 2024 17:31