Veliki povratak Celticsa, Oklahoma unatoč fenomenalnom Westbrooku na rubu ispadanja

24. travnja 2017. - 11:55

Košarkaši Bostona oporavili su se od dva startna domaća poraza i s dvije pobjede na gostujućem terenu izjednačili rezultat u seriji s Chicagom na 2-2, nakon što su u noći s nedjelje na ponedjeljak slavili u United Centeru sa 104-95.

Celticsi su već u prvoj četvrtini došli do +14, a u početnoj fazi druge i do najvećih +20. No, uslijedio je povratak Bullsa koji su u 32. minuti stigli do svog jedinog vodstva na utakmici (65-63). Ipak, Boston predvođen Isaiahom Thomasom opet je u dvije minute otišao na +10 i više nije ispuštao vodstvo iz ruku.

Thomas je postigao 33 koša uz sedam asistencija. Gerald Green je završio sa 18 koševa i sedam skokova, a centar Al Horford ubacio 15 poena uz 12 skokova. Jimmy Butler je bio najbolji kod Bullsa sa 33 koša i devet asistencija. Po 13 košev...

20. travanj 2024 12:42