KošarkaSokolana vrije

Utakmica odluke za Kaštelane: 'Cijela sezona stat će nam u tih 40 minuta. U dobrom smo naletu'

Piše Verdan Babić
12. svibnja 2017. - 13:24
kas00

Košarkaši Ribole Kaštela pred utakmicom su odluke. Sutra u 19.30 u Kaštel Sućurac na Sokolanu stiže im zagrebački VERN u susretu kvalifikacijske lige.

Situacija je sljedeća. Kaštela, VERN i Jazine Arbanasi dijele vrh s omjerom 11-2. S obzirom na to da su Zagrepčani prošlog tjedna izgubili u Zadru, novim bi porazom praktički ispali iz daljnje utrke za prvu ligu. A s druge strane, Kaštelani bi se jednom nogom vratili u viši rang premda bi do kraja ostale još četiri utakmice.

- Cijela sezona stat će nam u tih 40 minuta. Favoriti smo. U dobrom smo naletu – tvrdi Josip Glavinić (34), najiskusniji igrač iz redova Ribole.

Kaštelani su u nizu od sedam uzastopnih pobjeda. Posljednji su put poraženi baš od VERN-a u gostima (94:84). Sedmu u tom nizu Kaštela su ostvarila sredinom o...

19. travanj 2024 09:48