Rođen za velike stvari: pogađao je trice, akrobatski završavao akcije, a nije ga zaustavila ni ozljeda

24. svibnja 2017. - 13:33

Razigravač Clevelanda Kyrie Irving je sa 42 koša postavio osobni rekord u doigravanju i bio glavni inicijator preokreta u drugom poluvremenu četvrte utakmice finala Istočne konferencije, kojim su aktualni NBA prvaci nadoknadili 10 koševa zaostatka nakon prve dvije četvrtine i na kraju svladali Boston sa 112-99 te poveli sa 3-1 u seriji na četiri pobjede.

Sve do polovice druge četvrtine činilo se da će Boston, nakon iznenađujuće pobjede u trećem dvoboju, uspjeti doći i do drugog trijumfa u Quicken Loans Areni te šokirati prvake i njihove navijače. Naime, u tom je trenutku Avery Bradley, strijelac pobjedničke trice na kraju treće utakmice, pogodio još jedan dalekometni šut za 16 koševa prednosti gostujuće momčadi (49-33), a LeBron James je bio na klupi sa četiri osobne pogreške i s...

23. travanj 2024 18:19