Košarkanajbolje od košarke

Cleveland predvođen sjajnim Jamesom produžio finalnu seriju!

10. lipnja 2017. - 13:09

Branitelji naslova Cleveland Cavaliersi izbjegli su "metlu", a košarkaši Golden State Warriorsa upisali su prvi poraz u doigravanju nakon 15 uzastopnih pobjeda. Pred svojim navijačima košarkaši Clevelanda su noćas u četvrtoj utakmica finala NBA lige dobili Golden State sa uvjerljivih 137-116.

I dok su u prošloj utakmici prokockali pobjedu u zadnje tri minute susreta, ovaj puta igrači Clevelanda od početka do kraja su imali uvjerljivu prednost. Nakon tri minute vodili su 16-5, a prvu četvrtinu zaključili su sa 16 koševa prednosti. Na poluvrijeme su otišli sa vodstvom 86-68.

Gosti su bili nemoćni i nisu se uspjeli približiti na manje od 11 poena zaostatka. No, ipak vode sa 3-1 u pobjedama i u utorak ujutro po hrvatskom vremenu u Oaklandu imaju priliku osvojiti krunu.