Košarkabili su blizu

Hrvatska u infarktnoj završnici izgubila od Španjolske!

Piše T.P.
5. rujna 2017. - 20:32

U susretu četvrtog kola skupine C Eurobasketa koji se igra u četiri države reprezentacija Hrvatske izgubila je u tijesnoj završnici od reprezentacije Španjolske rezultatom 79:73.

Baš kao i protiv Crne Gore naši su košarkaši sjajno ušli u utakmicu i poveli 10:1, ali Španjolci se brzo vraćaju i prvu četvrtinu završavaju vodstvom 21:20.

Krajem druge dionice Furija odlazi na +10, ali u zadnjim minutama izabranici Aleksandra Petrovića smanjuju zaostatak na -6 i na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 38:32 za Španjolsku.

U drugom poluvremenu budi se Bojan Bogdanović, a naši košarkaši sjajnom igrom završavaju treću dionicu vodstvom 54:53.

U posljednjoj četvrtini Španjolci su ponovno otišli na +5, ali nas Dario Šarić serijom slobodnih bacanja vraća na -1. Nakon toga je uslijed...

20. travanj 2024 05:34