Košarkaprvi puta starter

Žižić sjajnom blokadom digao publiku na noge i najavio velike stvari

9. listopada 2017. - 14:39

Hrvatski košarkaš Ante Žižić zabio je sedam koševa u drugoj predsezonskoj utakmici Cleveland Cavaliersa od kojih su sinoć sa 102-95 bolji bili Washington Wizardsi.

Žižić je odigrao 22 minute u porazu Cavaliersa i uz sedam koševa (šut 3/5) još je ugrabio sedam skokova te upisao po jednu asistenciju, jednu ukradenu loptu i jedan blok. Najučinkovitiji kod Cavaliersa, za koje nije igrao jedan od najboljih košarkaša današnjice LeBron James, bili su Jeff Green sa 19 i Kay Felder sa 12 pogodaka.  Wizardse je predvodio Jodie Meeks sa 13 koševa.

Sinoć je na terene istrčao još jedan hrvatski košarkaš, Ivica Zubac koji je u pobjedi Los Angeles Lakersa od 75-69 nad Sacramento Kingsima zabio dva koša uz šut 1/5 te tome dodao jedan skok i jedan blok u osam minuta igre. Najbolji strije...

19. travanj 2024 14:37