Košarkamornar se nudio, ali...

Zadrani pukli pri kraju utakmice i poraženi u Crnoj Gori

28. listopada 2017. - 00:12
zadar_zagreb6-121017

Samo jedna četvrtina u Baru, premalo je da bi se moglo uništiti Mornara, koji se nudio , međutim, Zadar nikako nije mogao držati kontinuitet dobrih minuta.

Opet, slično kao nedavno u Železniku " pukli" su pred kraj utakmice, nestalo im podosta " špirita", pa su nakon izglednog vodstva 48:44, dozvolili seriju domaćih 10 :0 i na taj način se odjavili s utakmice.

Inače, kroz dvoboj se znala dogoditi zadarska prednost, ali su je brzinom svjetlosti gubili. Zašto?

Imali su ponovno slabu večer kad je riječ o obrani od napadačkog skoka u pitanju. Nisu znali iskoristiti ni činjenicu da  je gotovo do pred kraj susreta  Mornar živio na samo jednoj "trici".

Nadalje, manje-više svi poeni koji stoje iza ime Uroša Lukovića stigli su iz " zaleđa", odnosno, bilo je nemoguće gledate kako im i...

18. travanj 2024 11:59