Sixersi nastavili s odličnim igrama, zaustavljen veliki niz Celticsa

23. studenog 2017. - 11:15

Košarkaški Philadelphia 76-ersa nastavili su s odličnim igrama u NBA ligi ove sezone, u svom su 17. nastupu ostvarili 10. pobjedu nadigravši na svom parketu Portland Trail Blazerse sa 101-81, a hrvatski reprezentativac Dario Šarić ponovno je startao u petorci Sixersa te za 26 minuta postigao 11 koševa (šut za dva 0-3, trica 3-7, slobodna bacanja 2-2) uz sedam skokova, dvije asistencije te po jednu osvojenu loptu i blokadu.

Domaći sastav u utakmicu je krenuo uraganski, serijom 16-0, te stečenu prednost nije ispuštao do kraja dvoboja. Gosti iz Portlanda najbliže su stigli u drugoj četvrtini kada su u jednom trenutku smanjili na osam razlike (42-34).

Briljirao je Joel Embiid sa 28 poena i 12 skokova, a još jednu svestranu partiju pružio je i novak Ben Simmons sa 16 ubačaja, 8 sk...

20. travanj 2024 12:59