Košarkanba liga

Bender slab u dramatičnoj pobjedi Sunsa, Thomas konačno debitirao za Cavse

3. siječnja 2018. - 11:06

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dragan Bender imao je skroman učinak u 104-103 domaćoj pobjedi Phoenix Sunsa protiv Atlanta Hawksa u NBA ligi, on je na terenu proveo 14 minuta tijekom kojih se nije upisao u strijelce, promašio je sva tri šuta za tricu, uz dva skoka.

Bio je to dvoboj momčadi koje gotovo sigurno ove sezone neće izboriti doigravanje, a domaći Sunsi su do pobjede stigli velikim preokretom u samoj završnici do kojega su stigli i uz blagu pomoć sudaca. Minutu i pol prije kraja bilo je 101-93 za Atlantu da bi Marquese Chriss i Devin Booker tricama smanjili na 101-99, a pri tom rezultatu je 12 sekundi prije kraja Booker pokušao tricu za vodstvo Sunsa. Njega je blokirao Kent Bazemore, no suci su procijenili kako je branič Hawksa to učinio uz prekršaj pa je Booker do...

20. travanj 2024 08:42