Sixersi slavili u Chicagu: u zadnjoj minuti nadoknadili su zaostatak od pet koševa

23. veljače 2018. - 11:00

Philadelphia 76ers Darija Šarića su sinoć sa 113-12 pobijedili u gostima Chicago Bullse, dok su Orlando Magic Marija Hezonja doživjeli poraz od New York Knicksa kod kuće.

Philadelphia je slavila protiv Chicaga, a najzalsužniji za pobjedu bio je Ben Simmons koji je zabio 32 koša, od čega dva slobodna bacanja 5.6 sekundi prije kraja.

Joel Embiid je ubacio 30 koševa uz 13 skokova, a Simmons je dodao 11 asistencija i sedam skokova za šestu uzastopnu pobjedu Philadelphije koja je u zadnjoj minuti nadoknadila zaostatak od pet koševa.

Šarić je odigrao solidnu utakmicu, u 32 minute na terenu zabio je 13 koševa sa šutom iz igre 5/11, a trice 1/3, te upisao osam skokova i dvije asistencije. Kod Bullsa najbolji je bio Bobby Portis sa 38 koševa, a Zach LaVine je dodao 23.