Košarkanovi double double

Raspoloženi Šarić najbolji u porazu Sixersa

9. ožujka 2018. - 10:34

Dario Šarić je sinoć upisao double-double, deseti ove sezone, no to nije bilo dovoljno za Philadelphia 76erse koje su sa 108-99 svladali Miami Heat.

Šarić je sa 20 koševa (šut iz igre 5/10, trice 4/7) i deset skokova bio najučinkovitiji igrač Sixersa, a u 30 minuta na terenu je upisao još i četiri asistencije. JJ Redick je ubacio 19 koševa, a 17 Joel Embiid.

Hassan Whiteside je zabio 26 koševa za domaći Miami, a Dwyane Wade je ubacio 16 i Heat je sada na korak od doigravanja, sa 35 pobjeda i 31 porazom nalazi se na sedmom mjestu Istočne konferencije, dok je Philadelphia s omjerom pobjeda i poraza 35-29 na šestom mjestu.

Miami je kontrolirao zadnju četvrtinu u kojoj je vodio sa 11 razlike prije nego su 76ers pokušali izmijeniti rezultat. Na Redicku je nakon koša prekršaj...

20. travanj 2024 10:18