Košarkaderbi za 3.mjesto

Žorić i Tomas srušili Šibenčane

16. ožujka 2018. - 23:08
cedevita_cibona3-170218

Košarkaši Cibone u Draženovom domu revanširali su se Šibenčanima za poraz na Baldekinu i dobili "bitku za treće mjesto", kako je najavljivana utakmica "vukova" i "građana".

Međutim, prava bitka na parketu vodila se tek donekle u prvoj četvrtini. Trener gostiju Vladimir Anzulović u početnoj petorci je povjerenje pružio mladcima, a na klupi ostavio najiskusnije Bašića, Vitalija i Milekovića.

Taj potez mu se isplatio, jer je na račun dobrih rola, ponajprije Paića i Nakića, njegova momčad imala vodstvo 10:3 nakon četiri minute igre. Onda se "narančastima" dogodilo nešto slično kao u prošlom kolu na splitskim Gripama.

Poslije dobrog ulaza u utakmicu, brzo su otklizali u veliki rezultatski minus. Naime, Cibona je u samo dvije i po minute ubačajima Tomasa, Rozića i Ratkov...

16. travanj 2024 12:16